New York Hot Dog to polska sieć gastronomiczna istniejąca od 2006 roku. Od początku naszej działalności dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały wszelkie wymagania naszych klientów, a sam proces ich przygotowywania odbywał się w warunkach spełniających nawet najbardziej wyśrubowane normy jakościowe i sanitarne.

2006

Startujemy!

Zaczynamy od jednego wózka hot-dogowego w jednym z supermarketów w Łodzi.

2008

Mamy już 20 punktów w całej Polsce – otwieramy pierwsze wyspy gastronomiczne

2011

otwieramy pierwszą, pełnoformatową restaurację New York Hot Dog

2014

mamy już 30 dobrze prosperujących punktów w całej Polsce!

2015

do naszej oferty wprowadzamy burgery 100% wołowiny – uzupełniają one naszą ofertę najlepszych potraw kuchni amerykańskiej

2017

sprzedaliśmy 20 000 000. hot-doga

2019

odważnie wchodzimy w świat street foodu. Nasze food trucki spotkasz w centrach miast, parkach i atrakcjach turystycznych w całej Polsce!

Dobra współpraca z partnerami biznesowymi i pracownikami jest tajemnicą naszego sukcesu. Wierzymy bowiem, że to ludzie są podstawą każdego udanego przedsięwzięcia. Naszym partnerem biznesowym może zostać każdy, kto chce wziąć swój los w swoje ręce i założyć własny biznes – wiek, kapitał czy wykształcenie to sprawa drugorzędna. W ramach współpracy oferujemy pomysł oraz pełną pomoc i wsparcie przy jego realizacji. Nasze doświadczenie połączone z przedsiębiorczością naszego partnera to gwarancja wysokiej sprzedaży i pewny zysk. Naszym pracownikiem również może zostać każdy. Chęć do pracy, zaangażowanie oraz dokładność to cechy, które szczególnie cenimy. Nie ważne czy ktoś jest studentem czy też emerytem. Z naszej strony gwarantujemy dobrą atmosferę oraz zawsze pewny zarobek.

Zespół NYHD podczas urodziny firmy w 2017 roku

Chcesz do nas dołączyć? Sprawdź oferty pracy!

Kilka ciekawostek o hot-dogach